17 sierpień 2018

Calendar

Australia - American Inland Hockey League

More…
  Melbourne Ice 11 : 30 Melbourne Mustangs Więcej informacji
  Sydney Bears 11 : 30 Newcastle North Stars Więcej informacji

Białoruś - Salei Cup

More…
  Shakhter Soligorsk 18 : 00 Dinamo-Molodechno Więcej informacji
  Neman Grodno 18 : 00 Metallurg Zhlobin Więcej informacji
  Donbass Donetsk 18 : 00 Belarus U20 Więcej informacji
  Yunost Minsk 18 : 30 Gomel Więcej informacji

Niemcy - Köln Cup

More…
  SCL Tigers 19 : 30 Örebro Więcej informacji

Rosja - Bystrov Memorial

More…
PC SKA 1946 U21 4 - 2 Dynamo Moskva U21 Więcej informacji
  Almaz U21 12 : 30 Krasnaya Armiya U21 Więcej informacji
  Amurskie Tigry U21 15 : 30 Dynamo St. Peters U21 Więcej informacji

Rosja - Magnitogorsk Preseason Tournament - Final

More…
  Stalnye Lisy U21 14 : 00 Avto Yekaterinburg U21 Więcej informacji

Rosja - Magnitogorsk Preseason Tournament - 3rd Place Final

More…
  Sarmaty U21 10 : 00 Medvedi U21 Więcej informacji

Rosja - Denis Lyapin Memorial

More…
PC Tyumensky Legion U21 1 - 5 Belye Medvedi U21 Więcej informacji
  Zvezda Chebarkul U21 13 : 00 Yunior Kurgan Więcej informacji

Świat - Chelyabinsk Governor Cup

More…
  Metallurg Magnitogorsk 12 : 00 Avangard Więcej informacji
  Traktor 16 : 00 Salavat Yulaev Więcej informacji

Świat - Club Friendlies

More…
  Graz 99ers 12 : 00 Košice Więcej informacji
  Torpedo Oskemen 13 : 00 Lada Togliatti Więcej informacji
  SaiPa 15 : 00 KooKoo Więcej informacji
  KAC 15 : 30 Banská Bystrica Więcej informacji
  Salzburg 16 : 00 Sparta Praha Więcej informacji
  Vítkovice Ridera 17 : 00 Sochi Więcej informacji
  Slovan Ústečtí Lvi 17 : 30 Lausitzer Füchse Więcej informacji
  Eisbären Berlin 18 : 00 Slovan Więcej informacji
  SKA Neva 18 : 00 Neftyanik Almetyevsk Więcej informacji
  Zvolen 19 : 00 GKS Tychy Więcej informacji
  IK Oskarshamn 19 : 00 Västerviks IK Więcej informacji
  Lugano 19 : 45 Dornbirn Bulldogs Więcej informacji
  RB München 20 : 00 Bern Więcej informacji

Świat - Other Competition Matches Youth

More…
PC Sarmaty U21 3 - 5 Medvedi U21 Więcej informacji
  Stalnye Lisy U21 14 : 00 Avto Yekaterinburg U21 Więcej informacji

Świat - Tambov Governor Cup - Final

More…
  Tambov 16 : 00 Sakhalin Więcej informacji

Świat - Tambov Governor Cup - 3rd Place Final

More…
  Buran Voronezh 12 : 00 Khimik Voskresensk Więcej informacji

Ligi